+48 500 766 061
+48 500 766 061 info@e-kasetony.pl

Istnieje wiele sposobów na to, by dotrzeć do szerokiego grona klientów. Jeśli prowadzisz firmę i szukasz nowoczesnego sposobu na to, żeby ją rozpropagować, sięgnij po kasetony reklamowe. Są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych plakatów i z pewnością wzbudzą zainteresowanie przechodniów. To duże tablice zawierające logo firmy, napis lub wybraną grafikę. Wykonane są z wytrzymałych tworzyw takich jak pleksi, siatka winylowa, aluminium czy dibond. Wykorzystuje się te surowce, ponieważ są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne czy działanie wiatru, deszczu oraz promieni słonecznych.

Kasetony reklamowe pozwalają nie tylko zwiększyć popularność przedsiębiorstwa na rynku. Pełnią też funkcję informacyjną i estetyczną: mówią o usługach oferowanych przez firmę oraz poprawiają jej wizerunek.

Rodzaje

W specjalistycznych sklepach dostępne jest wiele typów kasetonów. Dzielimy je względu na miejsce instalacji, obecność podświetlenia oraz ilość warstw reklamowych. Wyróżniamy egzemplarze:

  • zewnętrzne — wiszą nad wejściem lub w innym miejscu elewacji budynku. Najczęściej zrobione są z plexi czy aluminium, tworzyw bardzo szczelnych i odpornych na działanie czynników zewnętrznych,
  • wewnętrzne — umieszczane są w pomieszczaniach; do ich wykonania można wykorzystać mniej wytrzymałe materiały, w tym drewno,
  • podświetlane — mają dodatkowe źródło światła, które sprawia, że nośnik jest widoczny z daleka nawet w nocy i zwraca uwagę osób, które koło niego przechodzą. Przeważnie wywieszane są na zewnątrz — w ten sposób mogą zachęcić klientów do odwiedzenia sklepu,
  • niepodświetlane — nie mają dodatkowego źródła światła; głównie pełnią funkcję ozdobno — informacyjną we wnętrzu sklepu, gabinetu czy innej placówki.

Wyróżniamy też kasetony reklamowe jednostronne i dwustronne. W pierwszym przypadku treść i grafika umieszczone są tylko na przodzie szyldu; w drugim – znajdują się po obu stronach. Egzemplarze jednostronne często przytwierdzane są bezpośrednio do ściany, a dwustronne przeważnie mocowane są do niej prostopadle za pomocą sztywnych wieszaków.