+48 500 766 061
+48 500 766 061 info@e-kasetony.pl

Kasetony dwustronne

Sztuka pozyskiwania nowych klientów wiąże się z konkretnymi działaniami promocyjnymi, z kolei na zatrzymanie grupy dotychczasowych wpływa przede wszystkim jakość oferty. Właściciele różnych firm szukają skutecznych sposobów, aby grono odbiorców powiększało się, nie zaś zmniejszało. Warto poznać zalety, które mogą przesądzić o wyborze kasetonów LED. Pierwszą jest z pewnością atrakcyjność wizualna, szczególnie uwidoczniona po zmroku. Lokale usługowe zajmujące się działalnością również w godzinach wieczornych powinny zdecydować się na tę formę prezentacji. Kaseton reklamowy LED to oczywiście wersje o dowolnych wymiarach, dopasowanych do możliwości montażowych. Równocześnie trzeba jednak podkreślić inne walory przemawiające właśnie za wyborem tej opcji.


KASETONY REKLAMOWE DWUSTRONNE – REKLAMA ŚWIETLNA PODŚWIETLANA

Dlaczego polecamy profesjonalne kasetony reklamowe led dwustronne? Są idealną formą reklamy każdej firmy. Tworzymy kasetony niebanalne oraz „przyciągające oko” potencjalnego klienta. Kasetony dwustronne montujemy z oświetleniem z nowoczesnych diod LED firmy Samsung, które są obecnie najnowocześniejszą formą oświetlenia. Wysokiej jakości diody LED sprawiają, że nasz kaseton reklamowy dwustronny jest zdecydowanie bardziej żywy i wyrazistszy, ale także pozwala na sporą energooszczędność, która w obecnie jest tak bardzo potrzebna. Wszystkie kasetony dwustronne naszej produkcji wykonane są z materiałów solidnych, trwałych oraz odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne.
Kasetony reklamowe LED wykonujemy w wielu rozmiarach, z grafiką drukowaną bądź wycinaną ploterowo. Można je używać wewnątrz oraz na zewnątrz. W cenie otrzymujesz od nas gratis prosty projekt graficzny, instrukcje montażu oraz zasilacz renomowanej firmy MeanWell. Rama naszych kasetonów dwustronnych jest zbudowana z 10cm profili aluminiowych, lico z mlecznej plexi która idealnie rozprasza światło, a tył z płyty PCV i poprzeczek wzmacniających. Pobór mocy kasetonu led jest zdecydowanie niższy niż kasetonu ze zwykłymi świetlówkami. Zapraszamy do kontaktu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4