+48 500 766 061
+48 500 766 061 info@e-kasetony.pl

 

Montaż kasetonów reklamowych – instrukcja

W promocji biznesu najważniejsze jest przyciągnięcie uwagi klienta. Można to osiągnąć poprzez montaż kasetonów reklamowych. Zamieszczając tego typu reklamę zewnętrzną na swoim lokalu, można liczyć na wzbudzenie zainteresowania. Warto więc zainwestować w taką formę promocji i cieszyć się nią, nawet po zmroku. Jak jednak dokładnie wygląda instalacja podświetlanego logo lub hasła i na co trzeba zwrócić uwagę?

Montaż kasetonów reklamowych – na czym on polega?

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że w składanie tego typu produktów jest stosunkowo proste. Montaż reklam zewnętrznych dokonuje się poprzez odkręcenie boku produktu i wsunięcie do środka pleksi, co powinno odbywać się bez żadnego oporu. Potem przytwierdza się ramę do podłoża, a następnie osoba do tego uprawniona podłącza zasilanie i ponownie przykręca się wszystkie elementy. Przy umieszczaniu kasetonu reklamowego należy jednak uważać na odkształcenia na elewacji. W celu uniknięcia ich powinno się wyrównać płaszczyznę poprzez dociskanie śrub czy zastosowanie specjalnych podkładek dystansowych.

Montaż reklam do ściany za pomocą wkrętów

Kasetony można montować do ścian za pomocą wkrętów metalowych. Zastosowanie konkretnego ich rodzaju zależy od charakterystyki podłoża, do którego będzie mocowany szyld. W pierwszej kolejności należy przyłożyć kaseton do ściany i ustawić go w pozycji, w jakiej ma zostać trwale osadzony. Następnie zaznaczyć punkty, w których trzeba wywiercić otwory na wkręty. Ostatni krok to przykręcenie tablicy. Niekiedy konieczne jest zastosowanie podkładek dystansowych – nie dopuszczają one do odkształcenia kasetonu i elewacji w przypadku wklęsłości lub wypukłości ściany. Montaż reklam zewnętrznych możliwy jest również z zastosowaniem kołków rozporowych i haków.