+48 500 766 061
+48 500 766 061 info@e-kasetony.pl

Kasetony reklamowe LED - Łódź

W celu pozyskania nowych klientów firmy stosują wiele metod wyróżnienia się, a jedną z nich są podświetlane kasetony reklamowe LED. Warto postawić na tak oryginalną formę prezentacji swojej działalności. Są one także atrakcyjne pod względem wizualnym. Proponowane produkty świetlne umożliwiają prezentowanie swojego logo lub wybranego hasła nawet po zmroku, co oznacza, że promocja biznesu działa przez całą dobę. To efektowna forma eksponowania oferowanych usług, która przyciąga wzrok i wzbudza zainteresowanie. Jest też wyjątkowo skuteczna w popularyzowaniu miejsc, które są czynne w późnych godzinach wieczornych oraz nocnych. Sprawdza się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz lokalu.

Kasetony LED – reklama dopasowana do potrzeb

Podświetlane kasetony reklamowe LED tworzone są przez nas w zróżnicowanych rozmiarach. Zawsze pracujemy nad tym, by jak najlepiej zrealizować wizję klienta dotyczącą jego świetlnego szyldu. Wykorzystywane przez nas grafiki są drukowane lub wycinane ploterowo. Proponujemy produkty jedno- i dwustronne, sterowane przy pomocy pilota IR. Dodatkowo możemy wyposażyć je w czujnik zmierzchu. Dzięki niemu nie trzeba pamiętać o konieczności włączania i wyłączania podświetlanych elementów reklamowych.

Proponowane przez nas świetlne kasetony LED mają także możliwość regulowania jasności. Daje to swobodę w ustawianiu własnych preferencji dotyczących intensywności czy efektów w logo. To również opcja pozwalająca na oszczędność energii elektrycznej. Jeśli pojawi się taka potrzeba, można nawet dwukrotnie zwiększyć liczbę zastosowanych w szyldzie modułów.


  Wyświetlanie 1–9 z 15 wyników

  Podstawowe atuty kasetonów reklamowych LED

  Do kolejnych zalet kasetonów LED należą: energooszczędność i trwałość oświetleniowa (5 lat gwarancji), prostota montażu, wykorzystanie wytrzymałych materiałów, możliwość sterowania za pomocą pilota, zmiana skali jasności oraz innych efektów. Będzie to zatem połączenie racjonalności, a także ogólnej atrakcyjności, co może przełożyć się na poszerzenie grupy potencjalnych odbiorców. Oczywiście liczy się również dokładne rozeznanie rynku, jednak jeśli w pobliżu działają konkurencyjne firmy, warto postawić na wysoką jakość ekspozycji wizualnej. Będzie to jeden z elementów prowadzących do uzyskania przewagi nad biznesowymi rywalami. Kasetony reklamowe wyróżniają się także długim okresem żywotności eksploatacyjnej, więc pomimo upływu czasu nie utracą swoich atutów graficznych.

  Kasetony reklamowe LED, czyli trwałość i żywotność tablicy

  Niezawodny oraz wytrzymały układ oświetleniowy ma ogromne znaczenie, ponieważ wpływa na właściwy odbiór kasetonu reklamowego LED. Liczy się pojedyncza dioda, która musi być w pełni przystosowana do pracy w systemie ciągłym. Właściciel danego lokalu stara się, aby szczególnie wyróżniał się on oraz był widoczny nawet z oddali. Z tego też względu powinien sprawdzić proponowane przez nas systemy pochodzące od cenionego wytwórcy. Dzięki temu otrzymuje również pięcioletnią gwarancję będącą formą dodatkowego zabezpieczenia. Kasetony LED mają wzmocnioną konstrukcję poprzez zastosowanie profili aluminiowych. W obszarze oświetlenia praktycznym uzupełnieniem są zasilacze prądu firmy MeanWell.

  Różnorodność form kasetonów reklamowych LED

  Klienci mogą zdecydować się na wersje jedno- lub dwustronne w odpowiednim do nich rozmiarze. Kasetony reklamowe LED różnią się od siebie także pod względem specyfiki montażu. Mogą bowiem zostać umieszczone zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz danego budynku. Niektórzy nabywcy decydują się również na obie wersje, jednak jest to zależne od charakteru pomieszczenia i jego wyposażenia. Opcja wewnętrzna nie wymaga z reguły podświetlenia, które jest bardziej przydatne w przypadku ruchliwej ulicy. Dany wariant kasetonów można zainstalować samodzielnie, z pomocą instrukcji dołączonej do zestawu. W razie jakichkolwiek kłopotów warto zlecić to zadanie fachowcom.