+48 500 766 061
+48 500 766 061 info@e-kasetony.pl

Kasetony reklamowe LED

Sztuka pozyskiwania nowych klientów wiąże się z konkretnymi działaniami promocyjnymi, z kolei na zatrzymanie grupy dotychczasowych wpływa przede wszystkim jakość oferty. Właściciele różnych firm szukają skutecznych sposobów, aby grono odbiorców powiększało się, nie zaś zmniejszało. Warto poznać zalety, które mogą przesądzić o wyborze kasetonów LED. Pierwszą jest z pewnością atrakcyjność wizualna, szczególnie uwidoczniona po zmroku. Lokale usługowe zajmujące się działalnością również w godzinach wieczornych powinny zdecydować się na tę formę prezentacji. Kaseton reklamowy LED to oczywiście wersje o dowolnych wymiarach, dopasowanych do możliwości montażowych. Równocześnie trzeba jednak podkreślić inne walory przemawiające właśnie za wyborem tej opcji.


  Wyświetlanie 1–9 z 15 wyników

  Podstawowe atuty kasetonów reklamowych LED

  Do kolejnych zalet kasetonów LED należą: energooszczędność i trwałość oświetleniowa (5 lat gwarancji), prostota montażu, wykorzystanie wytrzymałych materiałów, możliwość sterowania za pomocą pilota, zmiana skali jasności oraz innych efektów. Będzie to zatem połączenie racjonalności, a także ogólnej atrakcyjności, co może przełożyć się na poszerzenie grupy potencjalnych odbiorców. Oczywiście liczy się również dokładne rozeznanie rynku, jednak jeśli w pobliżu działają konkurencyjne firmy, warto postawić na wysoką jakość ekspozycji wizualnej. Będzie to jeden z elementów prowadzących do uzyskania przewagi nad biznesowymi rywalami. Kasetony reklamowe wyróżniają się także długim okresem żywotności eksploatacyjnej, więc pomimo upływu czasu nie utracą swoich atutów graficznych.

  Kasetony reklamowe LED, czyli trwałość i żywotność tablicy

  Niezawodny oraz wytrzymały układ oświetleniowy ma ogromne znaczenie, ponieważ wpływa na właściwy odbiór kasetonu reklamowego LED. Liczy się pojedyncza dioda, która musi być w pełni przystosowana do pracy w systemie ciągłym. Właściciel danego lokalu stara się, aby szczególnie wyróżniał się on oraz był widoczny nawet z oddali. Z tego też względu powinien sprawdzić proponowane przez nas systemy pochodzące od cenionego wytwórcy. Dzięki temu otrzymuje również pięcioletnią gwarancję będącą formą dodatkowego zabezpieczenia. Kasetony LED mają wzmocnioną konstrukcję poprzez zastosowanie profili aluminiowych. W obszarze oświetlenia praktycznym uzupełnieniem są zasilacze prądu firmy MeanWell.

  Różnorodność form kasetonów reklamowych LED

  Klienci mogą zdecydować się na wersje jedno- lub dwustronne w odpowiednim do nich rozmiarze. Kasetony reklamowe LED różnią się od siebie także pod względem specyfiki montażu. Mogą bowiem zostać umieszczone zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz danego budynku. Niektórzy nabywcy decydują się również na obie wersje, jednak jest to zależne od charakteru pomieszczenia i jego wyposażenia. Opcja wewnętrzna nie wymaga z reguły podświetlenia, które jest bardziej przydatne w przypadku ruchliwej ulicy. Dany wariant kasetonów można zainstalować samodzielnie, z pomocą instrukcji dołączonej do zestawu. W razie jakichkolwiek kłopotów warto zlecić to zadanie fachowcom.