+48 500 766 061
+48 500 766 061 info@e-kasetony.pl

Kasetony dwustronne

Sztuka pozyskiwania nowych klientów wiąże się z konkretnymi działaniami promocyjnymi, z kolei na zatrzymanie grupy dotychczasowych wpływa przede wszystkim jakość oferty. Właściciele różnych firm szukają skutecznych sposobów, aby grono odbiorców powiększało się, nie zaś zmniejszało. Warto poznać zalety, które mogą przesądzić o wyborze kasetonów LED. Pierwszą jest z pewnością atrakcyjność wizualna, szczególnie uwidoczniona po zmroku. Lokale usługowe zajmujące się działalnością również w godzinach wieczornych powinny zdecydować się na tę formę prezentacji. Kaseton reklamowy LED to oczywiście wersje o dowolnych wymiarach, dopasowanych do możliwości montażowych. Równocześnie trzeba jednak podkreślić inne walory przemawiające właśnie za wyborem tej opcji.


Dlaczego polecamy profesjonalne kasetony dwustronne? Są idealną formą reklamy każdej firmy. Tworzymy kasetony niebanalne oraz „przyciągające oko” potencjalnego klienta. Kasetony dwustronne montujemy z oświetleniem z nowoczesnych diod LED firmy Samsung, które są obecnie najnowocześniejszą formą oświetlenia. Wysokiej jakości diody LED sprawiają, że nasz kaseton reklamowy dwustronny jest zdecydowanie bardziej żywy i wyrazistszy, ale także pozwala na sporą energooszczędność, która w obecnie jest tak bardzo potrzebna. Wszystkie kasetony dwustronne naszej produkcji wykonane są z materiałów solidnych, trwałych oraz odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne.
Kasetony reklamowe LED wykonujemy w wielu rozmiarach, z grafiką drukowaną bądź wycinaną ploterowo. Można je używać wewnątrz oraz na zewnątrz. W cenie otrzymujesz od nas gratis prosty projekt graficzny, instrukcje montażu oraz zasilacz renomowanej firmy MeanWell. Rama naszych kasetonów dwustronnych jest zbudowana z 10cm profili aluminiowych, lico z mlecznej plexi która idealnie rozprasza światło, a tył z płyty PCV i poprzeczek wzmacniających. Pobór mocy kasetonu led jest zdecydowanie niższy niż kasetonu ze zwykłymi świetlówkami. Zapraszamy do kontaktu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4