+48 500 766 061
+48 500 766 061 info@e-kasetony.pl

Kasetony z dibondu


Kasetony reklamowe z dibondu | reklamy świetlne – Łódź

Właściwości materiału mają z reguły zasadniczy wpływ na walory wizualne i funkcjonalne produktu końcowego. Omawiany dibond jest nowoczesnym tworzywem sztucznym powstającym z połączenia aluminium oraz polietylenu. Taka płyta kompozytowa może zostać wykorzystana do stworzenia atrakcyjnych i czytelnych tablic reklamowych. Kasetony reklamowe z dibondu, tzw. dibondy cechują się bowiem zarówno ponadprzeciętną estetyką, ale i wysoką wytrzymałością. Lśniąca i przejrzysta lub matowa, forma łączy się z odpornością na zmienne warunki pogodowe, takie jak zróżnicowane temperatury, opady deszczu czy porywy wiatru. Dość duże znaczenie ma przy tym fachowy montaż.

Tych produktów nie ma jeszcze w ofercie, zapraszamy do kontaktu

Kasetony dibond - wyjątkowe piękno i trwałość

Prezentowane tworzywo wykorzystywane do produkcji kasetonów musi spełniać określone standardy wytwórcze. To właśnie dzięki nim można uzyskać również: lekkość konstrukcji, różnorodne możliwości realizacji graficznych, opcję uzupełnienia o niezawodne oświetlenie czy wymaganą sztywność. Taki kaseton z dibondu będzie interesującą propozycją dla potencjalnego odbiorcy, także z uwagi na mnogość wariantów montażowych. Może on zostać przymocowany do płyty gipsowej, witryny, konstrukcji stalowej lub po prostu do ściany prostopadle lub równolegle.

Kasetony z dibondu to efektowne podświetlenia

Podział takich tablic na kategorie pozwala na ich łatwe rozróżnienie, a w efekcie daje nowe modele kasetonów dla przyszłych klientów. Kluczowa rola to oświetlenia LED, które jest nie tylko oszczędne, lecz także bardzo wydajne i skuteczne. Jest to opcja bardzo często stosowana przez właścicieli sklepów, hoteli, barów czy restauracji. Nazwa danego miejsca musi być bowiem widoczna również po zmroku, zachęcając do skorzystania z oferty. Podświetlenie tworzą 3-diodowe moduły led o długości około 7 cm pozwalające na wypełnienie światłem pełnej powierzchni litery dzięki szerokiej soczewce 160 stopni.