+48 500 766 061
+48 500 766 061 info@e-kasetony.pl

Wykreowanie odpowiedniego wizerunku Twojej firmy jest niezwykle ważne, chociażby z marketingowego punktu widzenia. Konkretna kolorystyka, logo czy nazwa – te i inne elementy muszą być ze sobą spójne, aby Twoi potencjalni Klienci mogli jednoznacznie skojarzyć je z Twoim biznesem. Na taką spójność z pewnością może wpływa również właściwy szyld. Nowoczesny kaseton reklamowy to jedno z popularniejszych rozwiązań w dzisiejszym świecie. Podświetlana reklama tego typu jest niezwykle uniwersalna – doskonale sprawdza się bowiem zarówno w przypadku małych, jak i większych obiektów z różnych branż.

Czym właściwie są kasetony reklamowe?

Być może specjalistycznie brzmiąca nazwa nic Ci nie mówi. Kasetony reklamowe to jednak nic innego jak pewien rodzaj podświetlenie, które umieszczone jest wewnątrz danego szyldu. Zazwyczaj instaluje się je przed wejściem do lokalu. Taka forma reklamy może być niezwykle efektowna – wszystko przez to, że może przybierać różne kształty. Inną sporo zaletą kasetonów jest oczywiście ich montaż. Ten może się bowiem odbywać co najmniej na dwa sposoby. Pierwszy z nich to umieszczenie reklamy jednostronnie do ściany, drugi sposób pozwala z kolei na szyld dwustronny – wtedy montuje się go prostopadle do ściany. Obie wersje mogą być jednak tak samo przykuwające uwagę przechodniów.

Kaseton reklamowy to doskonały sposób reklamowania biznesu!

Dokładnie tak! Jak dobrze wiemy, nowoczesne czasy to właśnie czasy reklamy. Otaczają nas one w każdym miejscu miejskiego krajobrazu. Niełatwo jest więc zaskoczyć potencjalnego Klienta i przykuć jego uwagę. Logo Twojego biznesu powinno być więc ciekawe, a kaseton reklamowy może skutecznie je wyeksponować, głównie ze względu na to, że jest doskonale widoczny zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem czy w nocy. Kolorowe oświetlenie w połączeniu z nietuzinkową grafiką to coś, co z pewnością zostanie zapamiętane, nawet przez pozornie niezainteresowanych przechodniów. Jest jeszcze jeden ogromny plus kasetonów reklamowych. Spodoba się on z pewnością przedsiębiorcom, którzy nie przepadają za wydawaniem zbyt dużych sum na działania reklamowe. Projekt i montaż kasetonu to jednorazowa inwestycja, mogąca cieszyć oko przez wiele lat.