+48 500 766 061
+48 500 766 061 info@e-kasetony.pl

Reklama dźwignią handlu! Chyba każdy, nawet ktoś niezaprzyjaźniony z marketingiem doskonale o tym wie. Odpowiednio dobrana promocja marki czy przedsiębiorstwa przekłada się bowiem na zainteresowanie potencjalnych Klientów. Oczywiście, nie wszyscy będą w stanie skorzystać z danych usług czy produktów. Ci zainteresowani nimi, dzięki właściwemu zwróceniu ich uwagi z pewnością z chęcią wejdą, chociażby do danego lokalu. Różnego typu firmy zazwyczaj mieszczą się bowiem przy ulicach, dzięki czemu dużo łatwiej pozyskać Klientów wśród przechodniów. Jak jednak zwrócić ich uwagę? W poniższym wpisie postaramy się podpowiedzieć.

Traf do podświadomości przechodniów!

To zadanie wcale nie jest wybitnie trudne. Osoby przechodzące czy przejeżdżające komunikacją miejską bądź prywatnym samochodem obok Twojej firmy mimowolnie rejestrują z pomocą wzroku poszczególne elementy krajobrazu miejskiego. Dlaczego by tego nie wykorzystać? Wystarczy postawić jedynie na szyld czy inną formę reklamy zewnętrznej, która przykuje wzrok i sprawi, że zostanie ona zapamiętana. Widoczne z daleka kolory, chwytliwe hasło czy zabawna grafika to tylko kilka z naszych propozycji. Z takimi elementami z pewnością osoby przechodzące obok Twojego lub siedziby firmy zapamiętają ją.

Jaką formę reklamy wybrać?

Pomimo tego, że wydaje nam się, że reklamy zewnętrzne to już przeżytek, prawda jest zupełnie inna. Atrakcyjna wizualnie reklama potrafi bowiem przykuć uwagę przechodniów, a także zachęcić ich do skorzystania z usług danego przedsiębiorstwa. Jaką więc formę reklamy wybrać? Możesz postawić na klasyczny szyld – odpowiednio zaprojektowany może zachwycać i zachęcać. Innym dosyć popularnym rozwiązaniem są oczywiście kasetony reklamowe. Te podświetlane reklamy dają znacznie więcej możliwości projektowych, dzięki czemu działania marketingowe z ich udziałem mogą być bardziej skuteczne. Co więcej, kasetony reklamowe wyposażone w podświetlenie LED mogą mieć różne kształty oraz formy, dzięki czemu jeszcze lepiej można dzięki nim zachęcać przechodniów do wizyty w Twojej firmie.